Pre šťastné aj bláznivé chvíle

ale všetko s mierou!

Image

Villa Laras Wedding

Predstavte si, že sa ráno prebúdzate spolu s prírodou. Pretriete si unavené viečka, otvoríte oči, natiahnete sa a oblečiete... Predstavte si, že nahliadnete hneď  z rána do tajov prírody bez toho, aby ste ju vyrušili! Predstavte si, ako s ňou strávite celý deň, a prežívate najneuveritelnejšie chvíle Vášho života.

Radi vám pomôžeme zaobstarať nasledovné sužby

Pripravíme Vám jedlo vo forme klasického kompletného menu, alebo formou cateringu. K dispozícii je aj grilovacia terasa.
Radi Vám zabezpečíme aj služby šéfkuchára, ako aj someliéra k ochutnávkam vín
Image

Párty Služba

Image

Osvetlenie a Ozvučenie

Image

Ubytovanie

Image

Dozor detí, animačné programy

Image

Exteriérové obrady

Image

Fotografické služby

Image

Výzdoba

Image

Zabezpečenie prepravy

Svadba pod holým nebom

Ak hľadáte skutočne výnimočné miesto!

Párty Stan

Súčasťou Villa Laras Weddings & Events Resortu je aj celoročne využívateľný, vyhrievaný párty stan. Je to viac ako len stan! Elegantne vytvorená spoločenská hala s kobercom, s možnosťou indviduálnej výzdoby počas spoločenských podujatí, má rozlohou 160 m2 a prijme až 100 osôb. Je vhodná aj ako tanečný parket, pódium, alebo priestor vhodný pre švédske stoly.

Mám záujem

Ubytovanie

V prípade, že si u nás rezervujete termín na svadbu, zaručíme Vám nezabudnuteľný víkend! K prenájmu párty stanu Vám ponúkame pobyt vo Villa Laras na dva dni, aby aj prípravné práce mohli prebehnúť včas a pohodlne. Miesto podujatia tak bude pripravené hostiť návštevníkov už v prvý večer. Ubytovanie: 2x dvojposteľová izba, 1x rozťahovací gauč pre 2 osoby/ max 6 osôb

Vy si ani počas príprav, ani po skončení svadby nemusíte lámať hlavu nad tým, kedy si oddýchnete. Keďže svadobný stan sa nachádza v bezprostrednej blízkosti vily, poskytuje maximálny komfort aj pre páry s deťmi, ktoré si môžu oddýchnuť v jej izbách. V prípade požiadavky, vieme zabezpečiť opatrovanie detí aj počas svadby.

Mám záujem

svadobné spomienky

Image
laras portfolio
Image

Villa Laras Weddings & Events Resorts

Fantázii a možnostiam sa medze nekladú...